Filma me titra shqip

Një burrë indian musliman me sindroma merr një sfidë për të folur për Presidentin seriozisht, dhe niset në një udhëtim ndër-vend. Shiko:  Putlocker | NewVideo | Movreel | Vidxden Shkarko: RapidShare | Torrent

Me paralajmërimin e tyre të përfolur në lidhje me kthimin e Lordit Voldemort, Harri dhe Dambëlldori janë vënë në shënjestër nga autoritetet e magjistarëve si krijuesit e një burokracie autoritare për të shtënë në dorë Ministrinë. Në kohën që Dambëlldori pezullohet nga detyra e tij si drejtor i Hoguortsit, Harri krijon “Ushtrinë e Dambëlldorit”, rebelimi […]

Komedia Zombieland fokusohet në dy burra të cilët kanë gjetur një mënyrë për të mbijetuar në një botë të mbushur nga zombi. Kolombi është një frikacak i madh , por kur jeni të frikësuar se mos bëheni ushqim për zombit, frika mund t’ju mbajë gjallë. Tallahassee është një vrasës në masë i zombit dhe është […]

Sem Uituiki le autobotet per te nisur nje jete normale. Por kur mendja e tij mbushet me simbole kriptonite, Deseptikonet e gjurmojne dhe ai kthehet perseri ne luften e Transformers. Regjisori: Michael Bay Autoret: Ehren Kruger dhe Roberto Orci Aktoret: Shia LaBeouf, Megan Fox dhe Josh Duhamel   Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | AsFile | Torrent

Filmi The Assault eshte bazuar ne histori te vertete te dites se krishlindjeve te vitit 1994 ku nje avion me 227 pasagjer u mbajt peng ne ajer per 48 ore. Shpetimi i vetem i tyre ishte skuadra speciale anti terror e Frances. SHIKO FILMIN: Putlocker | Vidxden | Movreel | Uploadc | Vidup | Nosvideo […]

Kur nje i cmendur fillon kryerjen e vrasjeve te tmerrshme frymezuar nga veprat e Edgar Allan Poes, nje Detektiv i ri bashkohet me forcat Poe per te ndaluar ate. Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent

Transportuar në Mars, një veteran i Luftës Civile zbulon një planet te banuar nga barbarë 12-këmbë të gjatë. E gjen veten si një i burgosur i këtyre krijesave, ku perpiqet te arratiset, ku me vone behet dhe shpetimtar. IMDB: 6.8/10 Shiko : Putlocker | Sockshare | Nowvideo | Nosvideo   Shkarko: Rapidshare | Jumbofiles | Nosupload | Uploadic  

Duke u perpjekur te shpetojne jetimoren e femijerise se tyre, Moe, Larry dhe Curly pa dashje hasin ne nje komplot per vrasje dhe do te degjohen per te ne nje reality show ne TV. Shiko filmin: Putlocker | Nosvideo  Shkarko filmin: Rapidshare | Rapidgator | Movreel | Vidup

Categories: Filmat e vjeter, Komedi

Gjate veres se vitit 1979,nje grup shokesh behen deshmitare gjate aksidentit te nje treni dhe me vone ato do shikojne ngjarje te pazakonta dhe te pashpjegueshme ne qytetin tyre te vogel. Shiko : PutLocker | SockShare | NovaMov | NosVideo | NowVideo Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles

Historia e vërtetë e Xhorxh Jang, njeriu që stabilizoi tregun amerikan të kokainës në vitet 1970. Shiko : PutLocker Shkarko: Shkarko Direkt

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim

Pas rritjes se tij te varfer ne nje kamp ciganesh, Edmond Vidal Ka ruajtur nje ndjenje besnikerie per origjinen e tij. Vlersimi: 6.8/10  Shiko: Veevr | Putlocker   Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent    

Categories: Drame, Filmat e vjeter

Një shitës luftarak merr kujdestarinë e djalit të tij pasi ai është i gatshëm për të filluar një përpjekje ne ndryshim te jetes se tij profesionale Rregjisori: Gabriele Muccino Autori: Steve Conrad Shkarko & Shiko FIlmin: —-> Kliko Ketu