Filma me titra shqip

Nje hakmarres i cili eshte shperndares droge pasi policet i vrasin bosin e tij, ai ve ne shenjester dhe terrorizon te gjithe njesine e policise dhe familjet e tyre. Aktoret: John Abraham, Genelia D’Souza dhe Raj Babbar   Shiko : Nowvideo Shkarko: Rapidshare | Uploaded

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim