Filma me titra shqip

Nje adoleshent dyshon qe fqinji i tij eshte nje vampir. Aktoret: Anton Yelchin, Colin Farrell dhe David Tennant Shiko: NowVideo  Shkarko: Uploaded.to

Categories: Filmat e vjeter, Horror, Komedi