Filma me titra shqip

Grupi elitë komando G.I. Joe (Global Integrated Joint Operating Entity), i udhëhequr nga Duke është i njohur nga të gjithë për luftën kundër organizatës terroriste famëkeqe, Cobra që udhëhiqet nga një skocez, trafikant armësh, dhe kërcënon të shkatërrojë botën.   Shiko: Putlocker  Shkarko: TurboBit | Freakshare