Filma me titra shqip

Gjashte grabites banke te pameshirshem hasin dike shume me te keq. Gjashte grabitesit mbeten te bllokuar ne nje pyll kur ata humbin rrugen gjate arratisjes nga policia‚Ķ Aty i presin surpriza te pakendshme. Aktoret: Bryan Larkin, Hugh Lambe dhe Bob Cymbalski   Shiko: NowVideo Shkarko: Uploaded