Filma me titra shqip

Historia përqëndrohet rreth një grupi të huajsh që kanë ngecur në një shtëpi të rrënuar në të cilën një ndodhi e tmerrshme u shfaq para 100 vjetësh.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD) Shkarko: Uploaded | BitShare  | RapidGator       

Një ekspeditë shkencore vendos për Borneo për të kërkuar një lule të quajtur Orkide gjakut, të cilat mund të japë jetën më të gjatë. Ndërkohë, ata rënë në kundërshtim me gjarpërinjtë dhe të njëri tjetrin.     Shiko : Putlocker | Novamov Shkarko : Torrent | Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

Një gurp shoqesh mundohen të mbulojnë vdekjen e një vajze pas një shakaje të shkuar keq. Shiko: VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare |  Crocko | Torrent 

Pesë shokë shkojnë për një pushim në një kasolle të largët në pyll, ku ata marrin më shumë se që deshiruan. Së bashku, ata duhet të zbulojnë të vërtetën e kasolles së drurit. Shiko:  PutLocker | NowVideo | NosVideo Shkarko: DepositFiles | RapidShare

Një grup prej pesë të rinjsh kolegji janë të detyruar që të shkojnë drejt çmendurisë me banorët jo mikpritës në një ishull të “braktisur” për një …        Shiko: Putlocker     Shkarko: Rapidshare

Pasi perjetuan ate qe ata mendojne se jane nje seri dhunimesh, nje familje vendos kamerat e sigurise perreth shtepisë se tyre, vetem qe te kuptoje nese ajo qe po shpaloset para syve te tyre eshte po aq e keqe sa duket. Shiko: VidxDen | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko : AsFile | Rapidshare | Uploaded | DepositFiles | Torrent  

Categories: Filmat e vjeter, Horror

Nje adoleshent dyshon qe fqinji i tij eshte nje vampir. Aktoret: Anton Yelchin, Colin Farrell dhe David Tennant Shiko: NowVideo  Shkarko: Uploaded.to

Categories: Filmat e vjeter, Horror, Komedi

Shpresuar për të riparuar zemrat e tyre të thyera dhe martesën me probleme, por natyra merr kursin e saj dhe gjërat shkojnë nga keq në më keq.    Shiko: Putlocker  Shkarko: DepostiFiles

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Horror

Nje studente kolegji, Sara, zbulon se shoqja e saj e re e dhomes, Rebeka, eshte e fiksuar pas saj. Ajo sjnderrohet shume shpejt e dhunshme.     Shiko: VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko: Rapidshare | Uploaded | DepositFiles | Torrent

Nje cift i ri mundohen te shpetojne nje femije nja izolimi por me pasoja katastrofike.    Shiko: Putlocker Shkarko: Rapidshare

Sherifi ri i qyteti shpërngulet në një shtëpi të vjetër me familjen e tij. Duket se në qytetin e Salemit ka një shtëpi të veçantë për sherif për të jetuar falas … IMDB: 3.2/10 Shiko filmin: Putlocker | Dwnvideo | Nosvideo | Novamov  Shkarko filmin: Rapidshare |  Depositfiles

Categories: Filmat e vjeter, Horror