Filma me titra shqip

Vite pasi nje virus shkaterroi qyteterimin dhe pjesen tjeter i ktheyu ne monstra,i vetmi i mbijetuar i New Yourk mundohet deshperimisht te gjeje nje kure!   Shiko: Putlocker | Sockshare¬†| NosVideo ¬†Shkarko: Nosupload¬†| Rapidshare