Filma me titra shqip

Manny, Diego dhe Sid nisen për një tjetër aventurë, pasi kontinenti i tyre është në mëshirë te fatit. Duke përdorur një ajsberg si anije, ata hasin në krijesa deti, dhe beteja piratësh… Shiko Ne :NowVideo  Nosvideo Shkarko NE : Pigsonic,Flashdrive.Filedefend