Filma me titra shqip

Ky film tregon për jetën e disa skejtbordëve Kalifornianë  dhe marrëdhëniet e tyre me prindërit dhe midis njëri-tjetrit. Kujdes! Filmi eshte i keshillueshme per moshen mbi 18 vjec. Filmi permban skena erotike. Shiko: NowVideo  Shkarko: Rapidshare

Categories: Drame, Erotik, Filmat e vjeter