Filma me titra shqip

Një vit pas takimit, Tom propozon të dashurën e tij, Violet, por ngjarjet e papritura fillojnë tu ndodhin. Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | NosVideo | Vidxden Shkarko: RapidShare | Torrent        

Vinayak dhe 4 anëtarët e ekipit të tij 4 vjedh një  500 INR crores. Telashet fillojnë kur dy nga ekipi behen tradhëtarë.   Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | NosVideo | Vidxden  Shkarko: RapidShare | Torrent    

Agjenti Frank Moouses ka lënë detyrën aktive dhe tani bën një jetë të qetë – shumë do të thoshin të mërzitshme .Qetësia e tij prishet kur ai zbulon se sa ai aq dhe kolegët e tjerë të vjetër, janë kthyer në shënjestra ekzekutuesish. Pra, këta agjentë në pension tanimë janë të detyruar të shpalosin aftësitë. […]

Një komedi seksi të përqëndruar në një gru seriale dhe të dashurës së tij. Shiko : Putlocker | NovaMov Shkarko : Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

  Përrallë e misadventures Tarzan si një djalë qe nis kërkimet për identitetin e tij të vërtetë dhe kuptimin e familjes. Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles | QueenShare

Te Edukuar me ide ne kopshtin zologjik me asnjë ide se çfarë është në të vërtetë jeta e egër, katër kafshët nga Nju Jorku ikin nga kopshtin zoologjik, te ndihmuar nga katër penguin, dhe e gjejnë veten në Madagaskar, në mesin e një bandë lemuresh te cmendur! Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles

E bija e një fisniku të pasur fshehurazi bie në dashuri me truprojen e saj.   Shiko: Putlocker Shkarko: Rapidshare

Agjenti J duhet te udhetoje ne kohe, ai duhet te kthehet ne vitin 1960,  ne menyre qe te ndaloje nje alien i cili do te vrase shkun e tij Agjentin K, dhe qe rrjedha e historise te  mos ndryshoje. Agjenti J udheton ne kohe dhe atje ai zbulon.   Shiko: Putlocker | NowVideo Shkarko: Rapidgator

Zoti Bean fiton një bilete udhëtimi për në Kanes ku padashur ndan një djalë nga babi i tij. Ai duhet të ndihmojë ata të dy të kthehen bashkë sërisht. Gjatë rrugës ai njihet me Francën, çiklizmin, dashurinë e vërtetë në mes shumë gjërash të tjera. Shiko : VidxDen| FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker Shkarko :AsFile | Rapidshare |  Crocko | Torrent   

Frymëzuar nga një histori e vërtetë, një dramë-komedi e përqëndruar në jetën e një 27-vjeçari i cili diagnostikohet me kancer në shtyllën kurrizore, dhe luftën e tij për të mposhtur sëmundjen.   Shiko: VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare |  Crocko | Torrent

Nje adoleshent dyshon qe fqinji i tij eshte nje vampir. Aktoret: Anton Yelchin, Colin Farrell dhe David Tennant Shiko: NowVideo  Shkarko: Uploaded.to

Categories: Filmat e vjeter, Horror, Komedi

Republika e Wadiya është e sunduar nga një udhëheqës i çuditshëm dhe shtypës me emrin Hafez Aladin. Aladin thirret në Nju Jork për një asamble të OKB-së për të adresuar shqetësimet e tyre rreth  programeve të  vendit të tij mbi prodhimin e armëve bërthamore, por udhëtim nuk shkon ashtu sikur Aladin e kishte menduar. Shiko […]

Categories: Filmat e vjeter, Komedi