Filma me titra shqip

Një agjent i shërbimit sekret mbahet i mbyllur në bagash të një makine duke iu ushtruar dhunë fizike dhe mendore nga terroristët për të marrë informacione rreth komplotit të tyre për Presidentin e Shteteve të Bashkuara.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD)  Shkarko: RapidShare | DepositFiles | TurboBit | RapidGator | Torrent        

Categories: Filmat e vjeter, Krim, Thriller

Vinayak dhe 4 anëtarët e ekipit të tij 4 vjedh një  500 INR crores. Telashet fillojnë kur dy nga ekipi behen tradhëtarë.   Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | NosVideo | Vidxden  Shkarko: RapidShare | Torrent    

Film i bazuar ne histori te vertete. Nje burre do te lere pas te kaluaren e tij te eger per nje start te ri. Pasi e shkuara e pengon ne jeten e tij, atij do ti duhet te mbroje familjen e tije edhe nese do te thote te kthehet ne jeten e tij te vjeter, […]

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Në pjesën e dytë të trilogjisë së filmit The Godfather, shikojme Michael të shndërohet në një figurë hije, aq të frikshme dhe të rrezikshme sa dhe e babait të tij, ndërsa tek i riu Vito (Robert De Niro), shohim tërheqjen dhe ngjitjen e tij në botën e krimit të Nju Jorkut.   Shiko: Putlocker | Veevr […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim

O Frank Keller është një detektiv në New York dhe jeton vitet e moshës së mesme. Edhe pse ai ka mbyllur tashmë 20 vitet e punës së tij, refuzon të dalë në pension dhe për këtë kryesisht përgjegjëse është martesa e tij e cila e shkatëroi atë.Tani po meret me rastin e një vrasësi serial […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim, Mister

I moshuari Vito Karleone (Marlon Brando) është objektivi i një bande rivale, simbolit të familjes Karleone dhe si rezultat shpërthen një luftë ndermjet bandave mafioze. Pasi vritet një nga djemtë e tij, Michael (Al Pacino) merr frenat e kësaj familje.    Shiko: Putlocker  Shkarko: Rapidshare

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim

Per te mbrojtur vellane e tij nga nje padron i droges, nje ish-kontrabandist shkon ne Panama per te fituar miliona dollare ne fatura te falsifikuara. Aktoret: Mark Wahlberg, Giovanni Ribisi dhe Kate Beckinsale   Shiko: NowVideo | Veevr  Shkarko: Rapidshare | Torrent

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Detektivja Katrine Ries dhe Psikiatri ligjor Thomas Schaeffer kan krijuar nje skuader te vecante ne policine e kopenhagenit per te hetuar vrasjet seriale te njepasnjeshme. Shiko: Putlocker | NewVideo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent

Si çdo oficer i CIA, Evelyn Salt është betuar ti shërbejë vendit me besnikëri. Por një defektor e akuzon atë se është një spiune Ruse dhe besnikëria e saj vihet në dyshim. Salt arratiset dhe përpiqet të provojë pafajsinë e saj, por dyshimi përsëri mbetet: “Kush është Salt?” Vlersimi: 6.5/10  Shiko: Veevr | Putlocker | Movreel Shkarko: RapidShare | Uploaded | Torrent

Ne menyre qe te shmang denim me burgim Shon Bosuell shperngulet ne Tokio per te jetuar me te atin. Nga nje pjese te varfer te qyteti Shon papritur gjende ne boten e Drifit. Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Allmyvideos | Putlocker  Shkarko: FileFactory | Rapidshare | Uploaded | AsFile | Share-Online

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Brian O’Korner eshte ne lufte me ligjin pasi e lejoi liderin e grupit kriminalistik te arratisej. Per te shmangur pasojat ai duhet te punoje me nje koleg te vjeter dhe te ndihmoje policine te arrestojne nje shperndares droge. Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Allmyvideos | Putlocker  Shkarko: DepositFiles | Rapidshare | Share-Online

Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur.   Shiko: VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare | Share-Online | Crocko | Torrent