Filma me titra shqip

[jwplayer mediaid=”1401″] Një njeri, i cili vuan nga humbja afatshkurtër e kujtesës, përdor shënime dhe tatuazhe ne trup për të ndjekur njeriun që ai mendon se vrau gruan e tij.