Filma me titra shqip

O Frank Keller është një detektiv në New York dhe jeton vitet e moshës së mesme. Edhe pse ai ka mbyllur tashmë 20 vitet e punës së tij, refuzon të dalë në pension dhe për këtë kryesisht përgjegjëse është martesa e tij e cila e shkatëroi atë.Tani po meret me rastin e një vrasësi serial […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim, Mister

Si çdo oficer i CIA, Evelyn Salt është betuar ti shërbejë vendit me besnikëri. Por një defektor e akuzon atë se është një spiune Ruse dhe besnikëria e saj vihet në dyshim. Salt arratiset dhe përpiqet të provojë pafajsinë e saj, por dyshimi përsëri mbetet: “Kush është Salt?” Vlersimi: 6.5/10  Shiko: Veevr | Putlocker | Movreel Shkarko: RapidShare | Uploaded | Torrent

Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur.   Shiko: VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare | Share-Online | Crocko | Torrent 

Jemi në shekullin e 21 por Zotat e Olimp ekzistojnë akoma dhe nuk janë aspak të kënaqur. Vetëtimat e Zeusit janë vjedhur dhe Percy është i dyshuari kryesor. Edhe më shumë shqetësuese është zhdukja e nënës së Percy. Ndërkohë që Percy e gjen veten mes zemërimit të Zotave ai dhe shokët e tij përpiqen të […]

  Si nje detektiv vrases Thomas Craven investigon vrasjen e vajzes se tij aktiviste, ai zbulon jo vetem jeten e saj personale, por nje koorporate e mbuluar nga qeveria, te fshehtat e qeverise qe perfshin nje ajgent te ngarkaur me pastrimin e provave.  SShkarko:Rapidshare  

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim, Mister

[jwplayer mediaid=”1401″] Një njeri, i cili vuan nga humbja afatshkurtër e kujtesës, përdor shënime dhe tatuazhe ne trup për të ndjekur njeriun që ai mendon se vrau gruan e tij.

Nje trashegimtare qe eshte mbyllur brenda nderteses se saj ne apartament per gati dy dekada eshte e detyruar te perballet me friken e saj pasi nje nga fqinjet e saj eshte vrare dhe nje detektiv vjen per te filluar hetimin. Aktoret: Selma Blair, Amy Smart dhe Jason Lee   Shiko: NowVideo Shkarko: Uploaded

  Nje femer psikiatriste zbulon se te gjithe pacientet e saje jane viktima te krimeve. Ajo do te gjeje se cfare ka ndodhur ne te vertete me ato perpara se koha e saje te mbaroje.   Vlersimi: 6.0/10 –   Shiko: Veevr | NewVideo  Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles           Torrent