Filma me titra shqip

Një vrasës i kalitur bën lojë të dyfishtë në një luftë mes dy bandave ruse dhe bëhet objekt i një armiku të panjohur. Zhanri : Aksion | Krim | Thriller Kohëzgjatja : 91 minuta Aktorët : Dolph Lundgren, Cuba Gooding Jr. dhe Billy Murray Shiko: Putlocker Shkarko: Freakshare | TurboBit