Filma me titra shqip

Kur kreu i një statuje të shenjtë për një fshat është vjedhur, një artist i ri luftarak shkon në qytetin e madh dhe e gjen veten duke marr më boten e krimit të tërhequr ne të… Shiko | Putlocker , Novamov Shkarko | Torrent , Rapidshare , Depositfiles