Filma me titra shqip

Dy hajdute, nje magjistar, nje haker kompjuterash, nje aspirues per aktor dhe nje ekspert eksplozivesh planifikojne nje grabitje per te permbushur endrren e Viktor Braganzes. A do te kene sukses apo fati ka planifikuar dicka ndryshe per ata. Aktoret: Abhishek Bachchan, Bipasha Basu dhe Shweta Bhardwaj Shiko: NowVideo Shkarko: DepostiFiles | Uploaded