Filma me titra shqip

Një dramë romantike e përqëndruar te dy të dashruar: Tajler prindërit e të cilit janë ndarë pas vetëvrasjes së vëllait të tij dhe Alli e cila bën një jetë të zymtë që pas vrasjes së mamasë përpara syve të saj. Regjisori: Allen Coulter Autori: Will Fetters Aktoret: Robert Pattinson, Emilie de Ravin dhe Caitlyn Rund Shiko: VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare | Bitshare | Uploaded | DepositFiles | Torrent

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Romance