Filma me titra shqip

Një vit pas takimit, Tom propozon të dashurën e tij, Violet, por ngjarjet e papritura fillojnë tu ndodhin. Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | NosVideo | Vidxden Shkarko: RapidShare | Torrent        

E bija e një fisniku të pasur fshehurazi bie në dashuri me truprojen e saj.   Shiko: Putlocker Shkarko: Rapidshare

Njerezi e nje fshati te vogel ne Indine Viktoriane, vene ne rrezik te ardhmen e tyre nepermjet nje loje kriketi kunder sundimtareve te tyre te pameshirshem, Britanise se Madhe. Shiko: Putlocker | NowVideo Shkarko: Rapidshare | Shkarko Direkt

Një adoleshent i cili u rrit në lagjet e varfëra të Mumbait, bëhet protagonist në emisionin  ”Kush do të bëhet një milioner?” në versionin indian. Ai është arrestuar nën dyshimin e mashtrimit, dhe ndërsa merret në pyetje, ngjarje nga historia e jetës së tij shfaqen, kjo është dhe arsyeja pse ai i di përgjigjet. Shiko :VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos […]

Gjatë luftës në Bosnjë, Danieli, një ushtar që lufton për serbët, ri’takohet me Ajlën e cila është një Boshnjake që tani është e burgosur në kampin që ai komandon. Lidhja e tyre dikur premtuese është bërë e paqartë si dhe motivet e tyre kanë ndryshuar. Shiko : Putlocker | Vidxden | Movreel | Uploadc | Nosvideo | Nowvideo Shkarko: Rapidshare | Rapidgator | Movreel | Uploadc 

Pas fillimit te vitit te ri shkollor, zemra e Loles thyhet nga i dashuri i saj, megjithate ajo shpejte befasohet nga shoku me i mire i saj, nje muzikant premtues Kyle i cili fsheh ndjenja ndaj saj. Regjisori: Lisa Azuelos Autori: Lisa Azuelos Aktoret:  Miley Cyrus, Douglas Booth dhe Ashley Greene Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Allmyvideos | Putlocker Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | Uploaded | BitShare | ShareOnline | AsFile

Xheik, një ish-lojtar bixhozi është duke u përpjekur për të paguar një borxh, dhe gjen punë si shofer tek “syri i zhveshur”.Syri i zhveshur është një klub privat zotërinjsh që brenda tij ka një rrjet prostitucioni. Shiko : FileBox Shkarko : RapidShare

Nje peshkatar i zoti u cohet nje konsulent qe ta ndihmoje qe te kuptoje vizionin e nje sheiku te nxjerrjes ne pah te sportit se Fly-Fishing e cila lundron ne nje adventure te fatit dhe te peshkut qe verteton te pamunduren te mundur. Vlersimi: 6.8/10  Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent    

Një histori erotike për një grua, asistente në një galeri arti, e cila përfshihet në një çështje të papërcaktuar me një burrë. Ajo din shume pak ne lifhje me jeten e tij , vetem per lojrat erotike qe ata luajne, keshtu qe marrdhenia e tyre fillon dhe nderlikohet.    Shiko: NowVideo Shkarko: Rapidshare

Pas turperimit perpara grupit te ” Pamposhturit” , kercimtari Ash mbledh te gjithe kercimtaret me te mire ne te gjithe boten per tu rindeshur me ta.  Regjisori: Max Giwa Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent  

Një kronikë e romancës në mes të Camille dhe Sullivan, që filloi gjatë adoleshencës së tyre dhe vazhdon pas 8 vjetë të mungesës së Sullivan’it që eksploroi nëpër botë…  

Inspired by the modern classic, Wings of Desire, City involves an angel (Cage) who is spotted by a doctor in an operating room. Franz plays Cage’s buddy who somehow knows a lot about angels. *Shiko :PutLocker | NovaMov | SockShare *Shkarko:RaPidShare