Filma me titra shqip

Vite pasi nje virus shkaterroi qyteterimin dhe pjesen tjeter i ktheyu ne monstra,i vetmi i mbijetuar i New Yourk mundohet deshperimisht te gjeje nje kure!   Shiko: Putlocker | Sockshare | NosVideo  Shkarko: Nosupload | Rapidshare

Agjenti J duhet te udhetoje ne kohe, ai duhet te kthehet ne vitin 1960,  ne menyre qe te ndaloje nje alien i cili do te vrase shkun e tij Agjentin K, dhe qe rrjedha e historise te  mos ndryshoje. Agjenti J udheton ne kohe dhe atje ai zbulon.   Shiko: Putlocker | NowVideo Shkarko: Rapidgator

Pesë shokë shkojnë për një pushim në një kasolle të largët në pyll, ku ata marrin më shumë se që deshiruan. Së bashku, ata duhet të zbulojnë të vërtetën e kasolles së drurit. Shiko:  PutLocker | NowVideo | NosVideo Shkarko: DepositFiles | RapidShare

Një ekip hulumtuesish ka zbuluar një çelës për origjinën e njerëzimit në Tokë, dhe nisen për një udhëtim në qoshet e errëta të universit. Atje, ata duhet të luftojnë një betejë të tmerrshme për të shpëtuar të ardhmen e racës njerëzore. Mundesoi : ALFilma.Com Titroi : Tring – ALFilma.Com Shiko : NosVideo Shkarko : NosUpload

Nje rikrijim i filmit klasik sci-fi i vitit 1951, rreth nje vizitori alien dhe robotit te tij gjigant qe vizitojne Token. Regjisori: Scott Derrickson Autoret: David Scarpa dhe Edmund H. North Aktoret:  Keanu Reeves, Jennifer Connelly dhe Kathy Bates Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile |  Rapidshare | Bitshare | Uploaded | Torrent

Vendosur ne te ardhmen kur Kapitol qyteti i pasanikeve zgjedhe nje djale dhe nje vajze nga provinca 12 per te luftuar deri ne vdekje drejteperdrejt per nje televizion. Katnis Everdin del vullnetare per te shpetuar motren e saj te vogel. Regjisori: Gary Ross Autori: Gary Ross Aktoret:  Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson dhe Liam Hemsworth Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile |  Rapidshare | Bitshare | Uploaded | […]

Nje lufte e lashte rindizet ne Toke midis dy klaneve jashtetokesore, Autobote dhe Deseptikoneve me nje celes fitimi qe e zoteron nje adoleshent. Regjisori: Michael Bay Autori: Roberto Orci Aktoret:  Shia LaBeouf, Megan Fox dhe Josh Duhamel   Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | AsFile | BitShare | Torrent

Një histori mbi Frankenstein, të burgosurin mbi akuzën e vrasjës së një polici.   Vleresimi– Imdb – 5.6 Shiko: NowVideo Shkarko: Rapidshare  

[jwplayer mediaid=”1406″] Vendosur në të ardhmen e afërt, një i dënuar në mënyrë të gabuar ish-agjent qeveritar ka një shans për të fituar lirinë. Ai duhet të ndërmarrë një mision të rrezikshëm për të shpëtuar vajzën e Presidentit nga kryengritesit e dënuar në një kohë maksimale nga siguria e burgit    

Një prift vepron kundër urdhrave të kishës në mënyrë që të shpëtojë mbesën e tij e cila është grabitur nga vampirët.  

Categories: Filmat e vjeter, Horror, Sci-Fi