Filma me titra shqip

Nje Shef i krimit i “dale ne pension” fillon hakmarrjen pasi lihet gjysem i vdekur me 22 plumba ne trup.Armiku i tij ? Shoku i femijerise. Shiko : Putlocker | SockShare | NovaMov | NoWVideo   Shkarko Filmin: RaPidShare | DepositFiles | Bitshare

Nje Komedi romantike per nje vajze qe nuk beson ne dashurine e vertete dhe djaloshin qe dashurohet pas saj! Shiko : PutLocker | SockShare | NovaMov | NowVideo | NosVideo Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles

Filmi The Assault eshte bazuar ne histori te vertete te dites se krishlindjeve te vitit 1994 ku nje avion me 227 pasagjer u mbajt peng ne ajer per 48 ore. Shpetimi i vetem i tyre ishte skuadra speciale anti terror e Frances. SHIKO FILMIN: Putlocker | Vidxden | Movreel | Uploadc | Vidup | Nosvideo […]

Kur nje i cmendur fillon kryerjen e vrasjeve te tmerrshme frymezuar nga veprat e Edgar Allan Poes, nje Detektiv i ri bashkohet me forcat Poe per te ndaluar ate. Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent