Filma me titra shqip

Nje zyrtar i korruptuar doganor gjen nje sasi te droges ku arrin te behet nje gangster vicioz dhe se bashku me ekipin e tij do te kete partneritet me te fuqishem te krimit ne Busan.   Shiko Filmin: nowvideo   Shkarko Filmin: Nowdownload.eu

Categories: Filmat e vjeter, Krim, Thriller