Filma me titra shqip

Kapiteni i Pirateve vendos te bej nje mision per te mposhtur rivalet e tij Zi Bellamy dhe Cutlass Liz te cilet jane me vite te tera ne front. Objekti qe kerkojn, kapitenin dhe ekuipazhin e tij i dergon nga brigjet e ishullit te gjakut ne rruget erreta te Londres viktoriane.   Shiko Filmin: nowvideo Shkarko Filmin: Nowdownload.eu