Filma me titra shqip

Nje person i dhene shume pas punes gjen nje telekomande universale e cila e lejon ate te kaloje perpara dhe te ndaloje ne pjese te vecanta te jetes se tij. Komplikimet fillojne kur telekomanda nuk i bindet zgjedhjeve te tij. Regjisori: Frank Coraci Autoret: Steve Koren, Mark O’Keefe Aktoret:  Adam Sandler, Kate Beckinsale dhe Christopher Shkarko & Shiko FIlmin:  —-> Kliko Ketu