Filma me titra shqip

Per te mbrojtur vellane e tij nga nje padron i droges, nje ish-kontrabandist shkon ne Panama per te fituar miliona dollare ne fatura te falsifikuara. Aktoret: Mark Wahlberg, Giovanni Ribisi dhe Kate Beckinsale   Shiko: NowVideo | Veevr  Shkarko: Rapidshare | Torrent

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim