Filma me titra shqip

Një film aksion nga kinemaja Koreano-Jugore, në qendër të filmit është mashtrimi nëpërmjet bukurisë femërore dhe implikimi i një agjenti kredish në botën e mafies aziatike, një film aksion që do tu mbajë pezull me historinë e tij. Vlersimi: 6.5/10 Shkarko & Shiko FIlmin: —-> Kliko Ketu

Categories: Aksion, Filmat e vjeter