Filma me titra shqip

Brian O’Korner eshte ne lufte me ligjin pasi e lejoi liderin e grupit kriminalistik te arratisej. Per te shmangur pasojat ai duhet te punoje me nje koleg te vjeter dhe te ndihmoje policine te arrestojne nje shperndares droge. Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Allmyvideos | Putlocker  Shkarko: DepositFiles | Rapidshare | Share-Online