Filma me titra shqip

Domenik dhe grupi i tij e gjejne veten edhe nje here kunder ligjit duke u munduar ti shpetojne nje shperndaresi droge te pameshirshem dhe nje oficeri policie kokeforte. Regjisori: Justin Lin     Shiko: Putlocker | Sockshare Shkarko: Rapidshare | Uploaded