Filma me titra shqip

Gjate epokes se akullit , nje mamuth , nje pertac dhe nje vigan gjejne nje foshnje njerezore, dhe ata perpiqen qe ta rikthejne ate ne familjen e tij. Vlersimi: 7.5/10   Shiko: Putlocker | NewVideo  Shkarko: RapidShare | JumboFiles | Torrent