Filma me titra shqip

Pas fillimit te vitit te ri shkollor, zemra e Loles thyhet nga i dashuri i saj, megjithate ajo shpejte befasohet nga shoku me i mire i saj, nje muzikant premtues Kyle i cili fsheh ndjenja ndaj saj. Regjisori: Lisa Azuelos Autori: Lisa Azuelos Aktoret:  Miley Cyrus, Douglas Booth dhe Ashley Greene Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Allmyvideos | Putlocker Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | Uploaded | BitShare | ShareOnline | AsFile