Filma me titra shqip

Një hero i dëbuar nga Roma behet aleat me një armik te betuar për të marrë hak me qytetit e tij. Aktoret: Ralph Fiennes, Gerard Butler dhe Brian Cox Shiko: NowVideo Shkarko: Uploaded.to