Filma me titra shqip

Duke u perpjekur te shpetojne jetimoren e femijerise se tyre, Moe, Larry dhe Curly pa dashje hasin ne nje komplot per vrasje dhe do te degjohen per te ne nje reality show ne TV. Shiko filmin: Putlocker | Nosvideo  Shkarko filmin: Rapidshare | Rapidgator | Movreel | Vidup

Categories: Filmat e vjeter, Komedi

Rio

Blu, një zog i tipit macaw i kthyer në një zog shtëpijak në Minnesota, takon zogun e ëndrrave të tija, Jewel dhe kalon me të një aventurë në Rio de Janeiro. Vlersimi: 7.0/10 – Shiko: Veevr | Putlocker | Movreel | VidBux Shkarko: RapidShare | Uploaded | Torrent