Filma me titra shqip

Kur babai i tij , King Harold sëmuret, Shrek është shikuar si trashëgimtar në vendin e larget. Per te mos hequr dore nga mocali i tij i dashur, Shrek rekruton miqtë gomarin e tij dhe Puss në çizme që të venodsur Artie rebele si mbret i ri.   Shiko : Veevr Shkarko : RapidShare | […]