Filma me titra shqip

Nje rikrijim i filmit klasik sci-fi i vitit 1951, rreth nje vizitori alien dhe robotit te tij gjigant qe vizitojne Token. Regjisori: Scott Derrickson Autoret: David Scarpa dhe Edmund H. North Aktoret:  Keanu Reeves, Jennifer Connelly dhe Kathy Bates Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile |  Rapidshare | Bitshare | Uploaded | Torrent