Filma me titra shqip

Vendosur ne te ardhmen kur Kapitol qyteti i pasanikeve zgjedhe nje djale dhe nje vajze nga provinca 12 per te luftuar deri ne vdekje drejteperdrejt per nje televizion. Katnis Everdin del vullnetare per te shpetuar motren e saj te vogel. Regjisori: Gary Ross Autori: Gary Ross Aktoret:  Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson dhe Liam Hemsworth Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile |  Rapidshare | Bitshare | Uploaded | […]