Filma me titra shqip

Nje drame e perqendruar ne nje vajze rebelee cila shperngulet per te jetuar me te atin qe nuk ka mardhenje te mira. Nepermjet dashurise se tyre te perbashket per muziken ata mesojne te rilidhen me njeri-tjetrin. Regjisori: Julie Anne Robinson Autori: Nicholas Sparks Aktoret:   Miley Cyrus, Liam Hemsworth dhe Greg Kinnear Shkarko & Shiko FIlmin:  —-> Kliko Ketu

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Romance