Filma me titra shqip

Nje lufte e lashte rindizet ne Toke midis dy klaneve jashtetokesore, Autobote dhe Deseptikoneve me nje celes fitimi qe e zoteron nje adoleshent. Regjisori: Michael Bay Autori: Roberto Orci Aktoret:  Shia LaBeouf, Megan Fox dhe Josh Duhamel   Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | AsFile | BitShare | Torrent