Filma me titra shqip

Djali i vogel i nje boksieri te alkolizuar kthehet ne shtepi, ku trajnohet nga i ati per per turneun e arteve marciale. Aktoret: Tom Hardy, Nick Nolte dhe Joel Edgerton Shiko: NowVideo Shkarko: Uploaded.to