Filma me titra shqip

Për të ruajtur fermën e tyre, kafshët vendase shkuan per te gjetu nje rebel famekeq. Shiko: Veevr Shkarko: QueenShare | DepostiFiles

  Përrallë e misadventures Tarzan si një djalë qe nis kërkimet për identitetin e tij të vërtetë dhe kuptimin e familjes. Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles | QueenShare

Një burrë i ngritur nga gorillat duhet të vendosë se ku ai me të vërtetë i takon, kur ai zbulon se ai është një qenie njerëzore.    Shiko: Veevr  Shkarko: Queenshare | DepostiFiles

Te Edukuar me ide ne kopshtin zologjik me asnjë ide se çfarë është në të vërtetë jeta e egër, katër kafshët nga Nju Jorku ikin nga kopshtin zoologjik, te ndihmuar nga katër penguin, dhe e gjejnë veten në Madagaskar, në mesin e një bandë lemuresh te cmendur! Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles

Wendy dhe vëllezërit e saj janë të  larg në botën magjike të Neverland me heroin e tregimet e tyre, Peter Pan.   Shiko: Veevr Shkarko: DepostiFiles

Manny, Sid dhe Diego Zbuluan se epokes se akullnajave po i vjen fundi, ata bashkohen te gjithe per nje udhetim ne nje toke me te larte, Ne udhetim ato zbulojne se Manny, nuk eshte Mamuthi i fundit i rraces se tij. Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent    

  Përshkrimi:  Mbretëria po gumëzhin për dasmën e Rapunzel me Flynn Rider. Regjia: Nathan Greno, Byron Howard Skenari: Nathan Greno, Byron Howard Aktorë kryesorë: Mandy Moore, Zachary Levi dhe Alan Dale IMDB : 7.8  Shiko: Veevr Shkarko: DepositFiles | Rapidshare

Director: Laurent Bernier Writer: Darby McDevitt Stars: Angela Galuppo, Roger Craig Smith and Anna Tuveri   Shiko & Shkarko Filmin: —> Kliko Ketu

Njeriu i hekurt e shikon veten në hije nga një skuadër e re e përbërë nga superheronj të pamëshirshëm të cilët përbuzin idealizmin e tij. Vlersimi: 7.1/10  Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo  Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent    

Kur magjistari i lig Gargamel futet ne qytetin e smurfeve, me ane te nje vorbulle magjika ato perfundojne ne New York City!Ndiqni aventurat e tyre te Dubluara ne Shqip! *Shiko :PutLocker | SockShare | NovaMov *Shkarko :nosupload | Torrent | Uploaded

Gjate epokes se akullit , nje mamuth , nje pertac dhe nje vigan gjejne nje foshnje njerezore, dhe ata perpiqen qe ta rikthejne ate ne familjen e tij. Vlersimi: 7.5/10   Shiko: Putlocker | NewVideo  Shkarko: RapidShare | JumboFiles | Torrent  

Rio

Blu, një zog i tipit macaw i kthyer në një zog shtëpijak në Minnesota, takon zogun e ëndrrave të tija, Jewel dhe kalon me të një aventurë në Rio de Janeiro. Vlersimi: 7.0/10 – Shiko: Veevr | Putlocker | Movreel | VidBux Shkarko: RapidShare | Uploaded | Torrent