Filma me titra shqip

Dy burra me drejtime të kundërta rreth ligjit, janë në mbulim nga Departamenti i Policisë së Masacusets dhe Mafia Irlandeze. Të dy grupet nisin të gjejnë spiunin armik. Aktoret:  Leonardo DiCaprio, Matt Damon dhe Jack Nicholson Shiko :   VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko :  AsFile | Rapidshare | Uploaded | DepositFiles | Torrent

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim, Mister