Filma me titra shqip

Aragon drejton mbreterin e njerezve kunder kunder ushtrise se Sauronit per te hutuar lordin e Erresires nderkohe qe Sam dhe Frodo ngjiten per ne malin Dum per te shkaterruar unazen. Regjisori: Peter Jackson Autori: J.R.R. Tolkien Aktoret: Elijah Wood, Viggo Mortensen and Ian McKellen   Shkarko & Shiko FIlmin: —-> Kliko Ketu