Filma me titra shqip

Duke u perpjekur te shpetojne jetimoren e femijerise se tyre, Moe, Larry dhe Curly pa dashje hasin ne nje komplot per vrasje dhe do te degjohen per te ne nje reality show ne TV. Shiko filmin: Putlocker | Nosvideo  Shkarko filmin: Rapidshare | Rapidgator | Movreel | Vidup

Categories: Filmat e vjeter, Komedi