Filma me titra shqip

Per shkak te disa vrasjeve qe po ndodhin, Bela, diplomimi i se ciles po afron shume shpejt eshte e detyruar te zgjedhe ndermjet  dashurise per vampirin Eduart dhe miqesise me njeriun-ujk Xhejkob. Regjisori: David Slade Autori: Melissa Rosenberg Aktoret: Kristen Stewart, Robert Pattinson dhe Taylor Lautner Shkarko & Shiko Filmin: —-> Kliko Ketu