Filma me titra shqip

Nje avokat i ri udheton per ne nje fshat te larget, ku ai zbulon shpirt hakmarres e nje gruaje. Aktoret: Daniel Radcliffe, Janet McTeer dhe Ciaran Hinds   Shiko Filmin:¬†nowvideo.eu Shkarko Filmin:¬†Uploaded.to