Filma me titra shqip

Një agjent i shërbimit sekret mbahet i mbyllur në bagash të një makine duke iu ushtruar dhunë fizike dhe mendore nga terroristët për të marrë informacione rreth komplotit të tyre për Presidentin e Shteteve të Bashkuara.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD)  Shkarko: RapidShare | DepositFiles | TurboBit | RapidGator | Torrent        

Categories: Filmat e vjeter, Krim, Thriller

Historia e një vrasëseje, histoira e një njeriu, i vetmi njeri i cili mund ta zbulojë të vërtetën.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD)  Shkarko: RapidShare | DepositFiles | TurboBit |  Uploaded | Torrent          

Agjenti Frank Moouses ka lënë detyrën aktive dhe tani bën një jetë të qetë – shumë do të thoshin të mërzitshme .Qetësia e tij prishet kur ai zbulon se sa ai aq dhe kolegët e tjerë të vjetër, janë kthyer në shënjestra ekzekutuesish. Pra, këta agjentë në pension tanimë janë të detyruar të shpalosin aftësitë. […]

Director: Diederik Van Rooijen Writers: Marnie Blok (scenario), Diederik Van Rooijen  Stars:  Barry Atsma, Susan Visser and Darío Levy    Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | Movreel  Shkarko: RapidShare   | Torrent      

Categories: Filmat e vjeter, Thriller

Historia përqëndrohet rreth një grupi të huajsh që kanë ngecur në një shtëpi të rrënuar në të cilën një ndodhi e tmerrshme u shfaq para 100 vjetësh.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD) Shkarko: Uploaded | BitShare  | RapidGator       

Një grua e re, nënë e dy fëmijëve është ne sfid për të kapërcyer bindjet e saj pasive në fe pas një aksident te rend me makinë. Pranimi i bezdisshëm imazhe të të kaluarës se saj ajo është e detyruar të marrë një vendim për fatin e saj.   Shiko Filmin: Putlocker | Vidxden | Movreel […]

Categories: Filmat e vjeter, Thriller

Një pension elitës Black Ops komando nis një luftë kundër një njeriu të vetëm një grupi të kriminelëve Jugut amerikan të cilët kanë rrëmbyer vajzën e tij për t’i bërë shantazh atë në fillimin e një revolucion dhe marrjen e një prapa në mërgim diktatorin në pushtet.      Shiko : Putlocker | NovaMov  Shkarko : Torrent | Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

 NJËSIA 7 ka një detyrë të vështirë: të pastroje qytetin nga rrjetet më të rrezikshme te trafikut të drogës…   Shiko: Putlocker  Shkarko: DepostiFiles | TurboBit | FreakShare

Vite pasi nje virus shkaterroi qyteterimin dhe pjesen tjeter i ktheyu ne monstra,i vetmi i mbijetuar i New Yourk mundohet deshperimisht te gjeje nje kure!   Shiko: Putlocker | Sockshare | NosVideo  Shkarko: Nosupload | Rapidshare

Një adoleshente është bërë shënjestër e një abuzuesi seksual në internet. Shiko: VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko: BitShare | AsFile | Crocko | ShareOnline | Torrent

Detektivja Katrine Ries dhe Psikiatri ligjor Thomas Schaeffer kan krijuar nje skuader te vecante ne policine e kopenhagenit per te hetuar vrasjet seriale te njepasnjeshme. Shiko: Putlocker | NewVideo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent