Filma me titra shqip

Sem Uituiki le autobotet per te nisur nje jete normale. Por kur mendja e tij mbushet me simbole kriptonite, Deseptikonet e gjurmojne dhe ai kthehet perseri ne luften e Transformers. Regjisori: Michael Bay Autoret: Ehren Kruger dhe Roberto Orci Aktoret: Shia LaBeouf, Megan Fox dhe Josh Duhamel   Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | AsFile | Torrent