Filma me titra shqip

Katër vrasës të armatosur rëndë dhe dy adoleshentë të pazakonshëm fillojnë luftën për mbi $ 500,000 dollarë të vjedhur pas vrasjes së prindërve të tyre.
Vlersimi: 5.9/10 – Trailer
Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo 
Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | TorrentZhanri:  Aksion, Thriller
Faleminderit 🙂

Leave a Reply