Filma me titra shqip

10 Responses so far.

 1. adem velika says:

  Po me idm a mund ta shkarkosh me shpejtei te madhe

 2. kaski says:

  pse nuk po muj veq me pa filmin online

 3. Tr1ng says:

  Doli Kualiteti Me I Mire Shikojeni 😀

  fb.com/ALFilma.ComHd

 4. Erlin says:

  nuk shifen filmat me kte cilesi vl

 5. Besjan Hoti says:

  mundesisht linket per download nga RapidShare dhe DepositFiles? sepse kto tjerat me te kumplikuera?

  edhe ju pergezoj sepse jeni bërë faqe shum e madhe per nje kohe te shkurtet tash edhe me staff te juv? edhe me perkthyes e me te gjitha? uroj qe te ju Ece Keshtu Mbare?

Leave a Reply