Filma me titra shqip

Nick Fury kryetari i S.H.I.E.L.D mbledh së bashku një skuadër superheronjsh për të shpërtuar tokën nga Loki dhe ushtria e tij…

shiko filmin: Putlocker | Sockshare | Nowvideo | Nosupload | Vimeo
Shkarko filmin: Rapidshare | Shkarko Direkt |Nosupload

Leave a Reply