Filma me titra shqip

Kane kaluar 8 vjet qekur Batman u zhduk nje nate duke u kthyer ne ate cast nga hero ne nje te arratisur. Duke marre persiper fajin per vdekjen e D.A. Harvey Dent.Kaloresi I Nates ka sakrifikuar cdo gje per ate qe ai dhe komisioneri Gordon konsideronin si te β€œmiren e madhe.”
Por gjerat do te ndryshojne kur dalin ne skene nje Mace hajdute me nje axhende misterioze dhe Bane, nje terrorist I maskuar, planet mizore te se cilit e cojne Bruce te kthehet perseri rolin e batman.

Shiko : PutLocker | SockShare | VideoPP | NovaMov | NosVideo | NowVideo

Shkarko : RapidShare | DepoSitFiles | TorrentΒ 

7 Responses so far.

 1. une says:

  P.S Sepse nuk mund te shikoj njeher sepse kam probleme me PC.

 2. une says:

  Ne qfar kualiteti eshte filmi?

 3. Leandrit says:

  nuk Bon me nosvideo veetem loading rrjet kam

 4. roma says:

  pse veq trailer

Leave a Reply