Filma me titra shqip

Nje rikrijim i filmit klasik sci-fi i vitit 1951, rreth nje vizitori alien dhe robotit te tij gjigant qe vizitojne Token.

Regjisori: Scott Derrickson

Autoret: David Scarpa dhe Edmund H. North

Aktoret:  Keanu Reeves, Jennifer Connelly dhe Kathy Bates

Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos

Shkarko: AsFile |  Rapidshare | Bitshare | Uploaded | Torrent

Leave a Reply